wijk 1

ouderling: C. Brouwer, Dimmerlaan 42, 4143 BT, tel. 616476; email:
wijkbroeder:
 R.W. Werkhoven, Ridderspoor 10, 4143 GL, tel. 619537

Achter de Kerk, Bergstraat, Burgemeester Meesstraat, Fonteinstraat, Generaal Pironstraat, Groote Steiger, Hoogeind 1 t/m 15 (zowel even als oneven), Hoogenhoek, Hoogstraat, Horndijkstraat, Huisgracht, Jan van Arkelstraat, J.C. Rijsdijkstraat, Kerkstraat, Markt, Markthof, Nieuwstraat, Oostwal, Oranje Nassaulaan, Oranjeplein, Poorterij, Prins Bernhardstraat, Prinses Beatrixstraat, Schavet, Singel, Vlietskant en Zuidwal


wijk 2

ouderling: J. den Besten, Van Egmondstraat 3, 4143 BN, tel. 615231; email:
wijkbroeder: vacant

Dokter C. Voogdplein, Dokter Reilinghplein, Julianastraat, Koningin Emmalaan (even) behalve Lingesteijn, Meent, Meentplein, Noorderbergpad, Noordwal, Prins Hendrikstraat, Spoorstraat, Vinkenbuurt, Vrijheidsstraat, Westwal, en overgeschrevenen uit wijkgemeente West en gemeente Heukelum


wijk 3

ouderling: J. de Jong, Nieuwstraat 23, 4147 AL, tel. 618271; email:
wijkbroeder: I. Horde, Diefdijk 6, 4141 MD, tel. 523732

C. Schalijstraat, Diefdijk, Dillenburg, Graaf Adolfstraat, Graafschap, Horndijk, J.A. Burgersstraat, Juliana van Stolbergstraat, Kruiswerf, Oranjehof, Prinses Irenelaan, Prinses Margrietstraat, Prinses Marijkestraat, Prinsessenhof, Stadhouder Janstraat


wijk 4

ouderling: N. Fraanje, Schaikseweg 90, 4143 HH, tel: 752679, e-mail:
wijkbroeder: J. de Bruijn, Hernösand 3, 4141 ME, tel. 617590

Baronie, De Waterloop, Frederik Hendrikstraat, Hendrik van Nassaustraat, J.T. Visserstraat, Koningin Emmalaan (oneven), Lodewijk van Nassaustraat, Markiezenhof, Oud-Schaik, Prins Mauritsstraat, Watertorenlaan, Willem de Zwijgerstraat, Zuster J.C. Croonhof en overgeschrevenen uit gemeenten Acquoy, Asperen, Beesd, Culemborg, Geldermalsen, Rhenoy en Vuren


wijk 5

ouderling: W.J. Wensink, Boeylaan 4, 4143 BX, tel. 610323, email: 
wijkbroeder: A.D.W. de Bruijn, Prinses Irenelaan 17, 4141 ER, tel. 505474

Archangel, Bohemen, Goslar, Hernösand, Hoogeind 16 en verder (zowel even als oneven), Levanger, Memel, Narva, Onega, Riga, Skönvik, Sundsvall en Wilna


wijk 6

ouderling: A.F. den Dekker, De Lormstraat 3, 4143 GW Leerdam, tel: 0345-506307; email:
wijkbroeder: M. Hijkoop, Vijfmolens 11, 4247 EZ Kedichem, tel. 0183-562507

Industrieweg, Loosdorp, Novy Borstraat, Pfinztalstraat, Schaikseweg, Wijnmalenstraat, woningen op bedrijventerrein Nieuw Schaik en overgeschrevenen uit wijkgemeente Noord in wijk Ter Leede en uit gemeenten Leerbroek, Kedichem en Schoonrewoerd


wijk 7

ouderling: A.K.A. Mostert, Levanger 18, 4141 MV, tel. 848169, email: 
wijkbroeder: G.J. van der Neut, Horndijk 77, 4141MB, tel: 06-54677662

Overgeschrevenen uit wijkgemeente Noord (behalve Huis ter Leede, Rondas, Beukelaar en wijk Ter Leede)


wijk 8

ouderling: G. Visscher, Baronie 15, 4141 JR, tel. 632232; email: 
wijkbroeder: J.W. de Vries, Oud Schaik 7, 4141 JA, tel. 616042

Stationsweg en pastoraal overgeschrevenen in Huis ter Leede, Rondas en Beukelaar